وبلاگ ثبت فارابی

فروش برند آماده ارزان و خرید برند + لیست برند آماده + برند فروشی ارزان1 min read

فروش برند آماده

مشاوره ثبت شرکت

مشاوران ارشد ثبت فارابی آماده پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص امور ثبتی می باشد.

ثبت فارابی برای مشتریان عزیز تهرانی،امکان اعزام کارشناس ثبتی را فراهم کرده است.

همچنین برای تمامی مشتریان در تمام کشور امکان مشاوره رایگان ثبت وجود دارد.

مطالبی که در این مقاله میخوانید :

فروش برند و خرید برند آماده

 

فروش برند یک تخصص است.

خرید برند یک مهارت است.

 

خرید برند با قیمت مناسب در ثبت فارابی

 

هر کسی که تصمیم بگیرد یک کسب و کار جدید راه اندازی کند، باید برند اختصاصی و منحصر به فرد خود را به صورت رسمی و اداری به ثبت برساند. انتخاب برند در پیشبرد اهداف شرکت تاثیر زیادی دارد و باید با دقت بالا انجام شود. معمولا کسانی که می خواهند برند خود را به ثبت برسانند با مشکلات زیادی مثل تکراری بودن برند و یا موارد دیگر مواجه می شوند. بنابراین اگر فرصت کافی برای انتخاب یک برند مناسب ندارید، می توانید روی خرید و فروش برند آماده حساب کنید! اگر قصد انجام این کار را دارید، تا انتهای مطالب ما را همراهی کنید.

در موسسه فارابی می توانید خرید برند با قیمت مناسب را تجربه کنید.

دریافت لیست برند آماده

 

اگر قصد خرید برند آماده را دارید مراحل زیر را انجام دهید :

  • برای دریافت لیست برند آماده به راحتی می توانید با مشاورین ما در ثبت فارابی تماس بگیرید.
  • در این لیست قیمت برند آماده و همچنین شرایط فروش برند آماده برای شما ارسال خواهد شد.
  • با توجه به طبقه و محصول موردنیاز شما کامل ترین و دقیق ترین لیست برا شما ارسال می شد تا تجربه خرید برند با قیمت مناسب را در کنار ما تجربه کنید.

در ثبت فارابی با توجه به مناسبت های مختلف می توانید با استفاده از کد های تخفیف در بخش برند فروشی ارزان ثبت نام نمایید.

اهمیت برند روی موفقیت کسب و کار 

برند فقط یک نام ساده نیست، بلکه نشان و نمادی است که کسب و کار شما را به کل دنیا معرفی می کند. اگر می خواهید در کار خود موفق باشید و روز به روز حوزه کاریتان را گسترده کنید، باید یک برند خاص انتخاب کنید که در ذهن افراد حک شود.

در حقیقت برند یک شرکت ماهیتی اجتماعی دارد و به تدریج در ذهن مصرف کنندگان ماندگار می شود. یعنی نامی که شما برای شرکت خود انتخاب می کنید، معرف کسب و کار و خدمات شما به مشتریان بوده و به عنوان یک نماد از کیفیت کارتان به شمار می رود. پس می توان گفت انتخاب برند یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید هنگام شروع کسب و کار خود برای آن برنامه ریزی کنید.

یک برند خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک برند مناسب باید از ویژگی هایی برخوردار باشد که بتواند اعتماد مشتریان به جلب کرده و به نوعی معرف خدمات شرکت باشد. به طور کلی، ویژگی های یک برند مناسب عبارتند از:
• امکان تبلیغ آن وجود داشته باشد.
• تلفظ آن فقط به یک روش ممکن باشد تا مشتریان دچار اشتباه نشوند.
• منحصر به فرد بوده و از دیگر برندهای معروف تقلید نشده باشد.
• مفاهیم اهانت امیز در آن به کار برده نشود.
• تا جایی که امکان دارد ساده و کوتاه باشد و به راحتی در خاطر بماند.
• یک اطلاعات کلی مثل هدف و کیفیت خدمات و محصولات شرکت را به شنونده منتقل کند.
• جذاب و مخاطب پسند باشد و توجه دیگران را به خود جلب کند.

برند اماده به چه معناست؟

خرید و فروش برند آماده فرایندی است که پروسه انتخاب نام مناسب برای شرکت و به ثبت رساندن آن را برای مشتریان کوتاه تر کرده و آماده استفاده است. این برندهای آماده قبلا توسط افرادی انتخاب شده و به ثبت رسیده اند، اما هیچگاه مورد استفاده قرار نگرفته اند. برای مثال صاحب برند از راه اندازی کسب و کار خود منصرف شده و تصمیم گرفته برندی که با زحمت به ثبت رسانده را به فروش بگذارد. حتی بعضی از افراد که در انتخاب برند مهارت دارند، این کار را به عنوان نوعی روش کسب درآمد انجام می دهند تا صاحبان کسب و کارها وقت خود را برای موارد مهم تر صرف کنند.

خرید و فروش برند آماده چه مزایایی دارد؟

روند ثبت برند پروسه ای طولانی داشته و با دردسرهای مختلفی همراه است. اما خرید و فروش برند آماده این مشکل را به طور کامل حل کرده و باعث می شود شما بدون صرف وقت و هزینه های اضافی، یک نام تجاری ایده ال داشته باشید. مهم ترین مزایای استفاده از برند اماده عبارتند از:
1. برای خرید برند فقط باید به دفتر ثبت اسناد مراجعه کنید و از دوندگی ها و پروسه های اداری ثبت برند (که حدود 6 ماه زمان لازم دارد) خبری نیست.
2. احتمال رد درخواست و یا رد برند وجود ندارد، چرا که این برند قبلا از هر نظر تایید شده است.
3. تهیه کردن برند آماده فقط با ارائه یک کارت شناسایی معتبر صورت می گیرد و به مجوز تاسیس نیازی ندارد.

 

مراحل خرید و فروش برند آماده

 

اگرچه خرید و فروش برند آماده بسیار بی دردسر تر از ثبت برند می باشد و به هیچ عنوان پروسه های سخت و طولانی آن را ندارد، اما به هرحال برای خرید برند هم باید مراحلی را دنبال کرد. برای مثال شما باید برند مورد نظر را از میان سایر برندهای موجود در زمینه کاری خود انتخاب کرده، و سپس به همراه فروشنده به دفترخانه مراجعه کنید. بعد از توافق طرفین و انتقال برند، حتما باید آگهی آن در یکی از روزنامه های کثیر الانتشار کشور به چاپ برسد.

همانطور که در بخش های قبلی هم اشاره کردیم، برای خرید برند آماده به ارائه پروانه بهره برداری، مجوز تاسیس و یا کارت بازرگانی و موارد مشابه نیازی نخواهید داشت. بلکه کافیست یک مدرک شناسایی معتبر ارائه داده و نقل و انتقال برند را انجام دهید. البته کسانی که به عنوان فروشنده برند در دفتر ثبت اسناد مراجعه می کنند، لازم است مدارک زیر را به همراه داشته باشند:
 مدارک شناسایی معتبر
 شماره اظهارنامه و شماره ثبتی
 مدارک مرتبط به ثبت برند مثل یک نسخه اصلی از روزنامه ای که آگهی برند در آن چاپ شده است.
 اسنادی که زمینه کسب و کار برند را مشخص می کند.
 در صورتی که یک وکیل رسمی وجود داشته باشد، ارائه مدارک ان هم الزامیست.

هزینه و قیمت خرید برند آماده

خرید برند آماده هزینه ثابت و مشخصی ندارد و بر اثر فاکتور های مختلفی قیمت گذاری می شود. در واقع عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم روی قیمت برند تاثیر گذار باشند. برای مثال می توان به حیطه کسب و کار اشاره کرد.
به طور کلی، برای تهیه کردن برند آماده نیازی نیست هزینه های زیادی بپردازید و با توجه به صرفه جویی در زمان، خرید برند های آماده یک روش کاملا معقولانه و منطقی به شمار می رود.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با اهمیت انتخاب یک برند مناسب برای کسب و کارهای مختلف اشنا کرده، و اطلاعاتی در خصوص خرید و فروش برند آماده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به این ترتیب شما می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و روی اهداف مهم تر تمرکز کنید.
خوشبختانه کارشناسان شرکت ثبت فارابی در هر لحظه برای مشاوره دادن به شما اماده هستند و همچنین خدماتی در خصوص خرید و فروش به شما عرضه می کنند.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest

دانلود فایل آموزش رایگان ثبت شرکت

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
به بالای صفحه بردن مشاوره رایگان